Ulubione buty damskie – sezon jesień i zima

Autor zdjęcia: czasnabuty.pl

Buty dzieli się według różnych kryteriów. Są praktyczne i atrakcyjne. Jedne są eleganckie, inne bardzo wygodne. Takich rozróżnień można by jeszcze podać wiele. Obojętnie jednak, jaki podział, by zastosować, są w każdej z tych grup buty bardzo lubiane. I choć jest to zależne od gustu każdej kobiety, to jednak można wyróżnić kilka rodzajów butów, które lubiane są powszechnie. Takie buty damskie to np. trapery. Jesienią i zimą nosi się je bardzo chętnie.

Trapery – wygodne i niezawodne obuwie

Zaletą takich butów jest ich wygoda. Prezentują się jednak ciekawiej niż też wygodne buty sportowe. Trapery pasują do spodni oraz do sukienek i spódnic, które nosi się i w chłodniejsze miesiące wraz z legginsami albo grubymi rajstopami. W traperach niestraszne są ani zabłocone chodniki, ani zamarznięte grudy, ani nieco śliskie powierzchnie. Są to buty ciepłe i doskonałe na trudne warunki. Warto mieć choć jedną parę, niekoniecznie w czarnym czy innym stonowanym kolorze. Modne są teraz wyraziste kolorystycznie damskie trapery. Jaki ich kolor, by nie wybrać, są to buty bardzo lubiane. Noszenie ich czy innych ulubionych to:

  • lepszy humor,
  • większa pewność siebie,
  • większe zadowolenie ze swojego wyglądu,
  • więcej energii (jeśli mają ciepły kolor).

Buty damskie w ciepłych kolorach

Bez względu na rodzaj do grupy ulubionych jesienią i zimą butów można zaliczyć te w ciepłych kolorach. Czy botki, półbuty, czy kozaki, mogą być one czarne albo beżowe, ale też czerwone, bordowe, pomarańczowe. Ciepłe barwy dodają energii. Cały czas modny jest róż, zarówno w delikatnej pastelowej, jak i intensywnej wersji. Warto z tego korzystać, bo takie buty damskie szybko poprawią nastrój. Pasują kobietom w różnym wieku. Jeśli się podobają, to warto je nosić. Ciepłe i lubiane barwy to także złoto oraz żółty i rudy. Na największe pluchy i najbardziej ponure dni warto mieć buty w wesołym kolorze.

Kobiece obuwie na jesień i zimę

Do grupy ulubionych należy także obuwie kobiece. To np.:

  • bordowe kozaki na obcasie,
  • kozaki za kolano,
  • botki na szpilce,
  • czerwone botki na obcasie,
  • buty w panterkę.

Obuwie może mieć kobiecy charakter z uwagi na swój fason albo kolor. Efekt jest najmocniejszy, jeśli połączy się jedno i drugie. Bardziej kobieco prezentują się bordowe botki na szpilce niż na płaskiej podeszwie. Wybierać jednak najlepiej to, co najbardziej się podoba. Bo o to chodzi, jeśli mają to być ulubione buty damskie. Nie tyle liczy się efekt, ile to, by dobrze w nich się czuć. Kobiece modele są idealne na szczególne okazje. Jednak i w zwykły szary dzień można mieć chęć, by je włożyć. Dzień taki od razu stanie się piękniejszy.